Hotel de Kroon
Over deze locatie
Permanent gesloten
Hotel de Kroon in Kaatsheuvel is permanent gesloten.
De gegevens op deze pagina worden daarom niet meer bijgewerkt.
Ongedwongen hotel met gratis ontbijt, een bar, een terras en een speelkamer voor kinderen.
Aan de Gasthuisstraat 140 in het gebied 'Els (oost)' in Kaatsheuvel ligt Hotel de Kroon. Zoek je in de categorie restaurant of overnachting een hotspot waar je kunt betalen met een creditcard, dan ben je hier aan het juiste adres. Ruim 463 klanten lieten een review achter met een gemiddelde beoordeling van 8.
Betalen met een creditcard
Goed nieuws, Hotel de Kroon accepteert creditcards! Je kunt hier op locatie betalen met een American
Express (AMEX), Visa en Mastercard creditcard. Uiteraard is het ook mogelijk om hier te betalen met een betaalpas.
Deze locatie is 1 van de 23 locaties in Kaatsheuvel waar betaald kan worden met een creditcard. In het gebied Els (oost) hebben we nog 2 andere hotspots gevonden waar je kan betalen met een creditcard.
Openingstijden
Hotel de Kroon in Kaatsheuvel is elke dag van de week open. De openingstijden zijn van 07:00 tot 23:00. Elke dag, van maandag tot en met zondag, kunnen gasten de hele dag door terecht.
Kamer boeken bij Hotel de Kroon
Overnacht en boek je hotelkamer bij Hotel de Kroon. Door online te boeken
kun je betalen met alle creditcards van American Express, Mastercard en VISA. Via de website van Booking.com lees je alle reviews en faciliteiten van deze plek.
Bekijk laagste kamerprijs