Het Prentenkabinet
Over deze locatie
Aan de Kloksteeg 25 in het gebied 'Pieterswijk' in Leiden ligt Het Prentenkabinet. Zoek je in de categorie restaurant een hotspot waar je kunt betalen met een creditcard, dan ben je hier aan het juiste adres. Ruim 590 klanten lieten een review achter met een gemiddelde beoordeling van 10.
Betalen met een creditcard
Goed nieuws, Het Prentenkabinet accepteert creditcards! Je kunt hier op locatie betalen met een American
Express (AMEX), Visa en Mastercard creditcard. Uiteraard is het ook mogelijk om hier te betalen met een betaalpas.
Deze locatie is 1 van de 114 locaties in Leiden waar betaald kan worden met een creditcard. In het gebied Pieterswijk hebben we nog 17 andere hotspots gevonden waar je kan betalen met een creditcard.
Openingstijden
Het Prentenkabinet in Leiden is zes dagen per week geopend met verschillende tijden. Van maandag tot en met woensdag kun je er terecht van 17:00 tot 23:30. Op donderdag, vrijdag en zaterdag opent het al vroeger, om 12:30, en blijft open tot 23:00.
Op zondag is het Prentenkabinet gesloten.
Reserveren
Zeker zijn van een tafeltje in dit restaurant? Je kunt bij 'Het Prentenkabinet' reserveren. Om te reserveren kun je het beste naar de website gaan van Het Prentenkabinet. Je ziet direct de beschikbaarheid voor vandaag en de rest van de week.